Kategória:

KKC Hviezda na festivale Pohoda

KKC Hviezda na festivale Pohoda
Publikované: 13. 7. 2023, 10:10
Radoslav Jánoš
Upravené: 7. 8. 2023, 16:40
Trenčín sa mení. Jeho podobu do budúcna značne ovplyvní titul Európskeho hlavného mesta kultúry, ale aj vznik dvoch nových kreatívnych centier.

Nás, kultúrno – kreatívneho centra Hviezda a Kreatívneho centra Trenčianskej univerzity. Spolupráca je kľúčom k úspešnému fungovaniu a my to vieme. Práve preto sme spojili svoje sily a využili skvelú možnosť stretnúť sa s vami tento rok na festivale Pohoda, v zázemí Café Kušnierik, v úplnom srdci festivalu, v bunkovom priestore, ktorý vznikol pre nášho ďalšieho spojenca OZ Naše Zálesíčko.

Spoločne sme návštevníkom Pohody ukázali, že v Trenčíne vznikajú zaujímavé aktivity, ktorých súčasťou môže byť každý z nás. Za naše KKC Hviezda sme predstavili budovu a jej fungovanie po rekonštrukcii, porozprávali sme sa o zmenách v jej fungovaní a zároveň sme s ďalším partnerom, zoskupením ForMaat z Trenčína priblížili návštevníkom ukážku kultúrno – kreatívneho priemyslu prostredníctvom maľby, fotografie, či 3D tlače v podaní Kreatívneho centra Trenčianskej univerzity.

Sme veľmi radi, že ste boli s nami. 

Azda najviac sa tešíme, že sme vďaka našej Letnej hudobnej škole pomohli dvom mladým talentovaným hudobníkom Anike IRIS a Matusovi O. Práve vďaka nám sa im podarilo vystupovať na najznámejšom slovenskom festivale. To je len dôkazom toho, že podporovať KKP má význam. Tešíme sa na ďalšie osobné stretnutia, či už na našich workshopoch alebo kultúrnych akciách po otvorení. Najbližšie sa vidíme s účastníkmi workshopov na júlových letných školách od 17. do 21. júla.


Tento článok bol originálne zverejnený na stránke mesta Trenčín v časti Hviezdne workshopy a aktuality.

Najnovšie články

Klubová kaviareň Hviezda  – príjemné posedenie pre každého

Čítať viac