Kategória:

Kultúrno-kreatívne centrum Hviezda hľadá novú vizuálnu identitu

Kultúrno-kreatívne centrum Hviezda hľadá novú vizuálnu identitu
Publikované: 12. 9. 2022, 14:07
Radoslav Jánoš
Upravené: 7. 8. 2023, 15:27

Mesto Trenčín vyhlasuje súťaž na novú vizuálnu identitu Kultúrno-kreatívneho centra Hviezda. Určená je pre všetkých autorov, tvorcov, grafických dizajnérov a profesionálov z oblasti komunikačného dizajnu. 

Súťaž je trojkolová. Predpokladaná hodnota zákazky pre víťaza je 7 000 eur bez DPH. Kultúrno-kreatívne centrum Hviezda je zamerané na rozvoj talentu v kreatívnom priemysle, ako aj na zvyšovanie kvality života a kultúrneho povedomia v regióne, a to prostredníctvom širokej ponuky voľnočasových aktivít. Pomocou pestrej palety kultúrnych a vzdelávacích programov Hviezda spája umelcov, pedagógov, tvorcov, divákov, ale aj iné zvedavé bytosti, ktoré by chceli zažiť čaro tvorivého procesu. Budova bývalého Kina Hviezda slúži ako jedno z centier kultúry v trenčianskom regióne už od roku 1940. 

V prvom kole bude úlohou dizajnérov zaslať portfóliá s minimálne 5 ukážkami realizovaných prác. Na základe rozhodnutia odbornej komisie, ktorú tvoria grafickí dizajnéri a zástupcovia mestského úradu, budú následne vybraní a oslovení 5 finalisti na participáciu v 2. kole, ktoré bude honorované skicovným vo výške 200 eur. Odovzdávanie podkladov do prvého kola musia záujemcovia zaslať najneskôr do pondelka 3. októbra 2022 do 9.00.  

Všetky potrebné informácie o súťaži na novú vizuálnu identitu Hviezdy v priloženom PDF. 

Dokumety na stiahnutie:

Vizuálna identita KKC Hviezda

Prílohy


Tento článok bol originálne zverejnený na stránke mesta Trenčín v časti Hviezdne workshopy a aktuality.

Najnovšie články