Kategória:

Naučte sa tvoriť propagačné videá na sociálne siete na Hviezdnom workshope

Naučte sa tvoriť propagačné videá na sociálne siete na Hviezdnom workshope
Publikované: 30. 6. 2023, 09:18
Radoslav Jánoš
Upravené: 6. 11. 2023, 10:22
Zviditeľnite svoje aktivity, produkty, služby na sociálnych sieťach cez propagačné video. S lektorom Petrom Kotrhom sa počas jedného týždňa naučíte, ako vytvoriť dobré propagačné video na sociálne siete. Prejdete si celým procesom, pričom výsledkom bude vaše propagačné video a tiež potrebný základ zručností a vedomostí, na ktorom môžete ďalej pracovať.

Správna propagácia na sociálnych sieťach pomáha rozhýbať biznis, ale tiež buduje vzťahy a získava spätnú väzbu. Marketing na sociálnych sieťach je dnes nevyhnutnou súčasťou života firiem, podnikateľov aj v kultúrno-kreatívnom priemysle. Hviezdny workshop Ako vytvoriť propagačné video na sociálne siete sa koná v rámci letnej školy od 21. do 25. augusta.

Hviezdny workshop naučí účastníkov vytvárať audiovizuálny materiál a ukáže proces, ako s ním ďalej pracovať, aby ho dokázali čo najlepšie využiť na propagáciu a promo. Workshop je určený pre mladých umelcov, tvorcov, ale aj pre zabehnuté firmy, podnikateľov, ktorí vyrábajú produkt alebo ponúkajú službu, a potrebujú svoje aktivity prezentovať a propagovať. Poprípade ľudí pohybujúcich sa vo svete marketingu a propagácie, ktorí poskytujú marketingové služby zákazníkom.

Začíname 21. 8. 2023 o 8.30

Termín konania workshopu 21. – 25. 8. 2023

Trvanie workshopu 35 hodín, denne 7 hodín

Kapacita kurzu je maximálne 6 osôb

Podmienkou účasti je vyplnenie prihlášky a všetkých potrebných príloh a ich doručenie.  

Ak sa vám zdá, že ide o príliš veľa dokumentov a máte problém s ich vyplnením alebo vytlačením, dohodnite si osobné stretnutie prostredníctvom e-mailu: hviezda@trencin.sk alebo na tel. č: 0911 046 629. Radi vám s tým pomôžeme.  

Táto výzva je určená pre fyzické aj právnické osoby. 

Účastnícky poplatok: 0 eur 

Miesto konania: CKKP Hviezda, Kniežaťa Pribinu 195/20, 911 01 Trenčín 

Prihláste sa najneskôr do 7. 8. 2023

Dokumenty na stiahnutie:
Výzva na predkladanie prihlášok
Prílohy

Tento projekt je realizovaný v spolupráci s mestom Trenčín a spolufinancovaný z ERDF – Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci IROP projektu: Centrum kultúrno-kreatívneho potenciálu Hviezda (kód projektu v ITMS2014+:302031ABB7). 

Integrovaný regionálny operačný program 2014 – 2022 je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionáneho rozvoja.


Tento článok bol originálne zverejnený na stránke mesta Trenčín v časti Hviezdne workshopy a aktuality.

Najnovšie články