Kategória:

Objavte v sebe svoj potenciál! Prihláste sa na workshop!

Objavte v sebe svoj potenciál! Prihláste sa na workshop!
Publikované: 21. 7. 2023, 08:38
Radoslav Jánoš
Upravené: 16. 11. 2023, 10:17
Viete v čom ste naozaj dobrý? Aké z vašich schopností by ste mali využiť? Na čom na sebe ďalej pracovať? A ako by ste si tým mohli pomôcť nielen v súkromnom, ale aj kariérnom živote či podnikaní?

Zaregistrujte a prihláste sa na náš workshop Objavte v sebe svoj potenciál!

Workshopom vás bude sprevádzať skúsená lektorka Nikola Sedláčková, zakladateľka spoločnosti Eventive, autorka vzdelávacieho programu Leadership 2.0., ktorá sa angažuje vo viacerých dobrovoľníckych projektoch ako napríklad Lesný klub Handrbolka (alternatívne spôsoby vzdelávania detí) alebo Trenčianska nadácia (fundraising a firemná filantropia).

Cieľom workshopu je: spoznanie vlastných kvalít (silných stránok a potenciálnych slabých miest), pochopenie, na čo vám tieto silné stránky sú a v čom vám pomáhajú. Spoznáte tiež príčiny nedorozumení v komunikácii a naučíte sa lepšie vnímať vášho komunikačného partnera.

Workshop sa bude konať v sobotu 9. septembra 2023 od 9:00 do 17:30

Kde: KKC Hviezda, Kniežaťa Pribinu CKKP Hviezda, Kniežaťa Pribinu 197, 911 01 Trenčín alebo Msú Trenčín, Mierové námestie 1/2, 911 05 Trenčín

Kapacita kurzu:  je maximálne 8 osôb

Účastnícky poplatok: 0,- eur

Podmienkou účasti je vyplnenie prihlášky a všetkých potrebných príloh a ich doručenie do 25. augusta 2023 do 12:00. Ak sa vám zdá, že ide o príliš veľa dokumentov a máte problém s ich vyplnením alebo vytlačením, dohodnite si osobné stretnutie prostredníctvom e-mailu: hviezda@trencin.sk alebo na tel. č: 0911 046 629. Radi vám s tým pomôžeme. 

Dokumenty na stiahnutie:
Výzva na predkladanie prihlášok
Prílohy

Integrovaný regionálny operačný program 2014 – 2022 je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionáneho rozvoja.


Tento článok bol originálne zverejnený na stránke mesta Trenčín v časti Hviezdne workshopy a aktuality.

Najnovšie články

Klubová kaviareň Hviezda  – príjemné posedenie pre každého

Čítať viac