Kategória:

Staňte sa členmi Hviezdy

Staňte sa členmi Hviezdy
Publikované: 10. 10. 2023, 13:52
alexandra.gavendova
Upravené: 22. 11. 2023, 13:31
Pridajte sa do hviezdnej rodiny a získajte výhody na využívanie priestorov a technológií Kultúrno-kreatívneho centra Hviezda. 

Kultúrno-kreatívne centrum Hviezda sa 15. 9. 2023 otvorilo pre verejnosť. Členstvom vo Hviezde získate prístup k informáciám z Hviezdy skôr ako ostatní. Zároveň budete mať možnosť využívať zľavy na prenájmy priestorov aj technických zariadení.  
 
Aké výhody bude mať člen/členka KKC Hviezda? 

  • prednostný prístup k informáciám o podujatiach vo Hviezde
  • možnosť využívať zľavy na prenájmy priestorov a technických zariadení vo Hviezde
  • možnosť využiť zľavy do výšky 50 % na vybrané vzdelávacie podujatia KKC Hviezda
  • možnosť využiť 10 % zľavu na vybrané kultúrne podujatia KKC Hviezda
  • možnosť využiť 10 % zľavu na vybraný tovar v eshope KKC Hviezda  

Aké sú podmienky členstva v KKC Hviezda pre rok 2023? 

Vek minimálne 18 rokov, pričom jedinú výnimku tvoria študenti štvrtých ročníkov stredných škôl, aj keď ešte nedovŕšili vek 18 rokov a záujem minimálne jeden obor v kultúrno-kreatívnom priemysle, napr.: fotografia, film, divadlo, hudba, dizajn, scénografia, 3D grafika, výroba kožených opaskov,atď. V prípade, že podnikáte alebo zastupujete nejakú spoločnosť, musíte mať v živnostenskom liste jednu z činností KKP kultúrno-kreatívneho priemyslu (zoznam nájdete v priloženej Zmluve o členstve v Kultúrno-kreatívnom centre Hviezda).   
 
Ako sa stať členom KKC Hviezda?   

Po vypísaní formulára STAŇ SA ČLENOM KKC HVIEZDA vás budeme kontaktovať a v prípade splnenia všetkých podmienok s vami uzavrieme Zmluvu o členstve v KKC Hviezda.  
 
Bude sa za členstvo v KKC Hviezda platiť? 

Do konca roka 2023 v rámci akcie Otváranie Hviezdy pre verejnosť nebudeme uplatňovať žiadne členské poplatky. Od 1. 1. 2024 bude štvrťročný členský poplatok 15 € pre fyzické osoby a 30 € pre právnické osoby. 
 
Odkedy môže člen/členka čerpať výhody? 

Programy KKC Hviezda a s nimi spojené výhody pre členov budeme spúšťať postupne. Začíname zvýhodneným prenájmom priestorov pre kreatívne subjekty, napríklad tanečné, divadelné, hudobné, výtvarné skupiny a podobne. O uvedení ďalších programov vás budeme informovať. 

Aké priestory si člen KKC Hviezda môže v tomto momente prenajať? 

Veľká sála je hlavná multifunkčná sála s balkónom a pódiom s celkovou plochou 394 m² má kapacitu 280 miest na sedenie (z toho 67 na balkóne) alebo 257 miest na státie + balkón pre 67 sediacich divákov. Je vybavená pohodlnými stoličkami s možnosťou variabilného usporiadania, 62 stoličiek je rozmiestnených na výsuvnej plošine v zadnej časti hľadiska. Sála je vybavená vzduchotechnikou, kvalitnou zvukovou aparatúrou a projektorom. Pódium má inteligentné scénické osvetlenie, ťahy a možnosť samostatnej réžie, ktorá môže slúžiť na obsluhu A/V zariadení a streamovacie služby. 
Pod pódiom sa nachádzajú šatne s maskérňami. Sú vybavené moderným zariadením, skriňami, pohodlným gaučom, taburetkami, zrkadlami a umývadlom. Majú sprchu a toalety.

Chceš si prenajať Veľkú sálu v KKC Hviezda za členské ceny?

Malá sála je multifunkčná zrkadlová sála s možnosťou zatemnenia s plochou 150 m2 a kapacitou 110 miest na sedenie alebo 189 na státie. Vybavená je zrkadlovou stenou, vzduchotechnikou, mobilným pódiom, audio-video technikou, scénickými svetlami a réžiou, ktorá môže slúžiť na obsluhu A/V zariadení a streamovacie služby. 

Chceš si prenajať Malú sálu v KKC Hviezda za členské ceny?

Tanečné štúdio/malá zrkadlovka je miestnosť s plochou 100 m2 a kapacitou do 40 osôb určená hlavne pre tanečníkov. Nachádza sa v suteréne pod priestormi Klubu/kaviarne. Tanečné štúdio je vybavené zrkadlovou stenou, baletnými tyčami, sedením pre 10 ľudí, projektorom a modernou zvukovou aparatúrou. K štúdiu patrí aj šatňa s 24 uzamykateľnými skrinkami, zrkadlami lavičkami a  taburetkami. 

Chceš si prenajať Tanečné štúdio v KKC Hviezda za členské ceny?

Učebňa na prvom poschodí má plochu 50 m² a je určená predovšetkým na vzdelávacie aktivity. Je vybavená nábytkom, uzamykateľnými skrinkami na kód, stoličkami a stolmi s kapacitou max. 32 osôb. Ďalej je vybavená projektorom, popisovaciou tabuľou, flipchartom. Učebňa je klimatizovaná. 
Chceš si prenajať Učebňu v KKC Hviezda za členské ceny?

Učebňa

Ateliér je miestnosť s rozlohou 26 m², nachádzajúca sa na 2. poschodí. Určená je prevažne na vzdelávacie a umelecké aktivity. Je vybavená nábytkom, skrinkami na kód, stoličkami a stolmi pre max. 10 ľudí. Je klimatizovaná. Nájdete v nej 65-palcovú QLED obrazovku, magnetickú popisovateľnú tabuľu a flipchart na kolieskach. 
Chceš si prenajať Ateliér v KKC Hviezda za členské ceny?

Ateliér

Čo všetko musí člen KKC Hviezda urobiť, aby si tieto priestory mohol prenajať? 

Najskôr bude potrebné sa dohodnúť na časovom rozvrhu používania prenajatých priestorov s povereným zamestnancom KKC Hviezda. Potom musíme uzavrieť spolu zmluvný vzťah o krátkodobom a jednorázovom prenájme nehnuteľného majetku mesta Trenčín a po zverejnení tejto zmluvy, ktorú nájdete v prílohách nižšie, môžete prenajatý priestor využívať.  

Integrovaný regionálny operačný program 2014 – 2022 je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionáneho rozvoja.

Najnovšie články

Klubová kaviareň Hviezda  – príjemné posedenie pre každého

Čítať viac