Kategória:

Úspešný rok 2023

Publikované: 4. 12. 2023, 12:36
alexandra.gavendova
Upravené: 29. 2. 2024, 08:31
Zhrnutie roku 2023 a plánované komentované prehliadky Hviezdy v januári 2024.

Koniec roka sa blíži a my v Kultúrno-kreatívnom centre Hviezda sumarizujeme uplynulý rok. Zažili sme toho spolu veľa. Hoci sa zrekonštruovaná budova Hviezdy otvárala až v septembri, my sme nezaháľali a už od začiatku roka sme sa s vami stretávali na verejných prezentáciách a pracovali na workshopoch, ktoré mali za cieľ povýšiť vaše hobby na podnikanie.

Za celý tento čas sme pre vás pripravili viac ako 15 prezentácií nového kultúrno-kreatívneho centra, vyškolili vyše 220 účastníkov workshopov na 36tich workshopoch a v samotnej Hviezde privítali cez 11000 návštevníkov. V rámci podpory kultúrno-kreatívneho priemyslu sme zorganizovali cez 66 podujatí. Pre verejnosť sme pripravili viac ako 30 koncertov, cez 10 divadelných  predstavení a viacero výstav, premietaní filmov a diskusií. V našom úsilí budeme pokračovať aj v roku 2024.

Zároveň pripomíname, že pre veľký záujem o prehliadky zrekonštruovaných priestorov Hviezdy sme sa v nich rozhodli pokračovať aj v januári. Prísť na komentovanú prehliadku, kde sa dozviete o nových funkciách a možnostiach Hviezdy môžete každú januárovú stredu o 15:00. Za celý tím Hviezda vám želáme krásne Vianoce a do nového roka 2024 veríme, že aj vďaka nám sa bude kultúrno-kreatívny priemysel v našom regióne rozvíjať.

Najnovšie články

Chceš si prenajať Malú sálu v KKC Hviezda za zľavnené ceny?

Čítať viac

Chceš si prenajať Tanečné štúdio v KKC Hviezda za zľavnené ceny?

Čítať viac