Kategória:

Workshop Efektívna komunikácia v podnikaní! – prihlasovanie ukončené

Workshop Efektívna komunikácia v podnikaní! – prihlasovanie ukončené
Publikované: 5. 9. 2023, 14:34
Radoslav Jánoš
Upravené: 9. 11. 2023, 15:13
Základom každého úspešného podnikania je komunikácia. Komunikácia s obchodnými partnermi, dodávateľmi ale hlavne so súčasnými alebo budúcimi klientami. Dobrou komunikáciou môžete svoje podnikanie rozvíjať a naopak na nesprávnej komunikácii môže vaše podnikanie stroskotať.

Na workshope sa naučíte ako komunikovať správne. Naučíte sa čo je to otvorená komunikácia, význam a pravidlá spätnej väzby, či ako byť priamy a zároveň ľudský. Naučíte sa rozoznať jednotlivé osobnosti, správania ľudí aj to, ako osobnosť človeka vplýva na priamosť komunikácie. Spoznáte princípy radikálnej otvorenosti, aká je sila pochvaly pri budovaní otvorených vzťahov aj čo znamená aktívne počúvanie a jeho prínos pre efektívnu komunikáciu

Zaregistrujte a prihláste sa na náš workshop Efektívna komunikácia v podnikaní!

Workshopom vás bude sprevádzať skúsená lektorka Nikola Sedláčková, zakladateľka spoločnosti Eventive, autorka vzdelávacieho programu Leadership 2.0., ktorá sa angažuje vo viacerých dobrovoľníckych projektoch ako napríklad Lesný klub Handrbolka (alternatívne spôsoby vzdelávania detí) alebo Trenčianska nadácia (fundraising a firemná filantropia).

Workshop sa bude konať v sobotu 21.októbra 2023 od 9:00 do 17:00

Kde: KKC Hviezda, Kniežaťa Pribinu 197, 911 01 Trenčín

Kapacita kurzu:  je maximálne 12 osôb

Účastnícky poplatok: 0,- eur

Podmienkou účasti je vyplnenie prihlášky a všetkých potrebných príloh a ich doručenie do 6. októbra 2023 do 14:00 podľa výzvy. Ak sa vám zdá, že ide o príliš veľa dokumentov a máte problém s ich vyplnením alebo vytlačením, dohodnite si osobné stretnutie prostredníctvom e-mailu: hviezda@trencin.sk alebo na tel. č: 0911 046 629. Radi vám s tým pomôžeme.

Integrovaný regionálny operačný program 2014 – 2022 je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionáneho rozvoja.

Najnovšie články

Chceš si prenajať Malú sálu v KKC Hviezda za zľavnené ceny?

Čítať viac

Chceš si prenajať Tanečné štúdio v KKC Hviezda za zľavnené ceny?

Čítať viac