Kategória:

Základy strihu videa v DaVinci Resolve 

Publikované: 25. 6. 2024, 11:46
jaroslav.lacko@trencin.sk
Upravené: 12. 7. 2024, 08:37

Chcete sa naučiť strihať videá? Vedieť pracovať v profesionálnom softvéri, ktorý je voľne prístupný aj pre váš domáci počítač? Prihláste sa na workshop Základy strihu Da Vinci Resolve. 

Cieľom tohto 16 hodinového workshopu je naučiť jeho účastníkov ovládať softvér Da Vinci Resolve. Vedieť si správne naimportovať, zostrihať a vyexportovať videozáznam.  

Obsah workshopu: 

  • Oboznámenie sa s pracovným rozhraním softvéru, jeho funkcií, nastavenie preferencií
  •  Import, úprava a organizácia médií
  • Základy strihu videa, timeline, strih záberov a spájanie scén
  • Základná úprava obrazu, farebné korekcie,, kľúčovanie a efekty  
  • Prechody a efekty  

Workshop povedie skúsený lektor – Peter Kotrha, ktorý má viac ako 15-ročnú prax v oblasti postprodukcie a strihu filmov a TV programov pre hlavné Televízie v SR. 

Termín: 20.-21.7 2024
Miesto konania: KKC Hviezda, Kniežaťa Pribinu 197/3, 911 01 Trenčín
Kapacita workshopu: 10 osôb 
Rozsah: 2×8 hodiny (9:00-18:00)
Lektori: Peter Kotrha
Cena:

115 € V prípade, že sa ti nechce absolvovať administratíva, vyplňovanie registračného formulára, prihlasovanie na výzvu a si pripravený zaplatiť plnú sumu za naozaj kvalitný workshop, zakúp si ho na našom eshope a 20. 7. 2024 o 9:00 ťa čakáme vo Hviezde.

57,50,- € Ak si u nás už nejaký workshop absolvoval, stále môžeš po prihlásení mať tento workshop za zvýhodnenú cenu. 

0 € Ak je kultúra a kreativita tvoj život a ešte si u nás žiadny workshop neabsolvoval, máš šancu získať tento workshop po registrácii úplne zadarmo.

Ak chcete získať workshop zadarmo (pre tých, čo sa zúčastnia workshopu v KKC Hviezda 1. krát), alebo za polovičnú cenu registrujte sa na našu otvorenú výzvu.

Po vyplnení registračného formuláru ťa budeme kontaktovať prostredníctvom mailu, v ktorom ti zašleme vyplnené dokumenty k prihláške. Tieto dokumenty si môžeš stiahnuť a vyplniť aj sám. 

Podmienkou účasti na tomto workshope za zvýhodnené ceny je vyplnenie prihlášky a všetkých potrebných príloh k Otvorenej výzve a ich doručenie do 16. júla 2024 do 14:00h a zakúpenie si miesta na workshope cez link ktorý získaš po akceptácii tvojej prihlášky. 

Ak sa vám zdá, že ide o príliš veľa dokumentov a máte problém s ich vyplnením alebo vytlačením, dohodnite si osobné stretnutie prostredníctvom e-mailu: julia.strakova@hviezda.eu alebo na tel. č: 0911 046 629. Radi vám s tým pomôžeme.

Integrovaný regionálny operačný program 2014 – 2022 je spolufinancovaný z Európskeho fondu regionáneho rozvoja.

Najnovšie články